Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Artykuł
Porada miesiąca: Zobacz jak tanio zarezerwować hotel! >>

Młociny - nowy przystanek PolskiBus.com w Warszawie

Młociny - nowy przystanek PolskiBus.com w Warszawie

Od 5 listopada 2012 autokary PolskiBus.com obsługujące połączenie Warszawa - Toruń - Bydgoszcz - Piła - Szczecin odjeżdżać będą z nowego dworca autobusowego przy stacji Metro Młociny (do tej pory odjeżdżały z pętli przy metrze Wilanowska).
 

Przeniesienie przystanku linii P2 (ze stacji metra Wilanowska) ma zapewnić podróżnym wygodny i prosty dojazd ze stacji Metro Młociny w każdym kierunku.

- Na prośbę naszych pasażerów, korzystających regularnie z linii P2, postanowiliśmy przenieść przystanek na Metro Młociny. Do nowego przystanku PolskiBus.com łatwo można dostać się środkami komunikacji miejskiej. Dzięki temu, nasi pasażerowie bez problemów, szybko przesiądą się do autokarów PolskiBus.com. - powiedział Dyrektor Generalny PolskiBus.com, Roger W. Bowker.


Dzięki dogodnemu położeniu nowego przystanku linii P2 w Warszawie, pasażerowie łatwo dostaną się na Metro Młociny komunikacją miejską m.in. licznymi autobusami, tramwajami i oczywiście metrem. Przejazd metrem ze stacji Centrum zajmuje 20 minut. Pasażerowie powinni wyjść na przystanku końcowym Metro Młociny. Na przystanku, który znajdzie się na dworcu autobusowym przy stacji Metro Młociny podróżni wsiądą do autokarów jadących do Torunia, Bydgoszczy, Piły, Szczecina czy Gdańska.

W ramach obsługi linii P2 PolskiBus.com realizuje z Warszawy aż 4 kursy dziennie. Autokary jadące do Torunia i Bydgoszczy wyjeżdżać będą według dotychczasowego rozkładu jazdy, czyli o godzinach: 06:15, 09:00, 12:00 i 18:15. Autokary do Piły i Szczecina odjeżdżają o niezmienionej godzinie - 09:00. W Bydgoszczy autokar zatrzyma się na przystanku komunikacji ul. Jagiellońska/Piotrowskiego. Podróżujący do Piły wysiądą na Dworcu PKS. W Szczecinie autokary kończą swój kurs na Dworcu Głównym III.

/ Fr / 2012-10-19

Komentarze:


Brak komentarzy.


Aby skomentować musisz być zalogowany.

REKLAMA