Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Artykuł
Porada miesiąca: Zobacz jak tanio zarezerwować hotel! >>

Majówka w Hotelu Ossa

Majówka w Hotelu Ossa

Majówki to nasza specjalność. Ten ukochany przez Polaków długi, wiosenny weekend uwielbiamy spędzać na świeżym powietrzu - rozpalamy grille, wyjeżdżamy za miasto i ładujemy baterie na całego. I chyba nigdzie nie da się tego zrobić lepiej niż w pewnym wyjątkowym hotelu, który jak co roku w maju oddaje się pod zarząd...dzieci.
 

Chodzi oczywiście o Hotel Ossa Congress & Spa, czyli jeden z najbardziej znanych polskich ośrodków hotelarsko-konferencyjnych. Ulokowany w dogodnej odległości zarówno od Warszawy jak i Łodzi, oferuje swoim gościom wszystko to, czego brakuje im w domu - zacisze, pełnię wspaniałej przyrody, a przede wszystkim komfort i relaks, którego tak bardzo potrzebujemy znudzeni rutyną codziennego dnia, wyznaczanego tempem szybko żyjącego miasta. W Ossie można odpocząć, a co więcej - odpocząć na wiele różnych sposobów.

Wakacje z Rainbow Tours - zobacz ofertę wycieczek >>

Bogata oferta usług hotelowych została skonstruowana bowiem tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Tak osoby niezwykle aktywne, lubiące się ruszać i nie znoszące bezczynności, jak i miłośników spokojnie płynących godzin i odpoczynku totalnego. Hotel niezwykle poważnie podchodzi także do swoich najmłodszych gości, dla których tworzona jest specjalna oferta atrakcji. Takich jak Majówkowa Inwazja!

Majówkowa Inwazja 2017

Tegoroczna edycja Majówkowej Inwazji, która na stale wpisała się w kalendarz Ossy, organizowana jest pod hasłem „W zgodzie z naturą”. Majowy weekend, w trakcie którego hotelem rządzą dzieci, pełen jest zupełnie niezwykłych atrakcji - takich jak choćby rywalizacja dzieci z personelem, która zwykle kończy się zwycięstwem tych pierwszych. Po zdobyciu władzy dzieci wcielają się w rolę pracowników hotelu: dyrektora, kelnera, recepcjonistę, ratownika, pracownika ochrony, kierownika działu technicznego, kucharza czy cukiernika i decydują o tym, co dzieje się w Hotelu Ossie.

Gdyby tego było mało, pociechy będą mieć także możliwość wzięcia udziału w akademii kulinarnej, podczas której nauczą się sporządzać zdrowe posiłki oraz koktajle, zajęciach plastycznych z wykorzystaniem ekologicznych materiałów, przygotowaniu ekologicznego ogródka oraz ekologicznym pokazie mody - wszystko bowiem odbywać musi się w zgodzie z naturą!

Nie tylko dla dzieci

Nie brakuje także czegoś w sam raz dla starszych gości. Miłośników win przekona zapewne spotkanie z sommelierem połączone z degustacją, bądź zajęcia niezwykle popularnej zumby. Zarówno dorośli jak i dzieci wziąć udział mogą także w warsztatach garncarskich czy bębiarskich oraz obejrzeć seans filmowy w kinie w plenerze.

Majowych atrakcji w Ossie więc nie brakuje i właśnie dlatego oferta tego hotelu wyróżnia się na tle innych tego typu propozycji. Ossę więc po prostu trzeba wziąć pod uwagę planując Majówkę!

/ FrWh /

Komentarze:


Brak komentarzy.


Aby skomentować musisz być zalogowany.

REKLAMA