Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Artykuł
Porada miesiąca: Zobacz jak tanio zarezerwować hotel! >>

Lato 2014 już w Rainbow Tours

Lato 2014 już w Rainbow Tours

Biuro podróży Rainbow Tours zaprezentowało katalogi z oferty na Lato 2014. W śród nowości warto wyróżnić wycieczki na Cypr Północny, do Gruzji - Batumi oraz do Albanii. Touroperator wprowadził także wycieczki trwające 11-12 dni. Cała oferta znajduje się w trzech nowych katalogach. Dla klientów, którzy dokonają rezerwację do końca roku, przygotowano wysokie rabaty.
 

Cała oferta Rainbow Tours zawiera się w trzech nowiutkich katalogach, które łącznie mają ponad 1000 stron. Znajdziemy w nich ponad 90 destynacji oraz regionów, ponad 200 różnych wycieczek objazdowych i około 600 hoteli.

Poza sprawdzonymi i dobrze przyjętymi destynacjami w katalogach możemy znaleźć kilka nowości m.in. Marmaris w Turcji, Cypr Północny, Albania oraz gruzińskie Batumi. Pozostałe kierunki wakacyjne wzbogacone zostały o nowe propozycje hotelowe, co zwiększa ich ilość do prawie 600 (w poprzednim sezonie liczba było to ok. 500 hoteli).


Wycieczki także na 11 i 12 dni
Wszystkich tych, dla których 14 dni urlopu to nieco za długo, a tydzień za krótko ucieszy fakt wprowadzenia turnusów 11 i 12 dniowych na wyloty do Bułgarii, na Cypr oraz na greckie wyspy Rodos i Zakynthos.

Nowości w „objazdówkach”
Nie zabraknie również nowości w programach objazdowych. Z dalszych kierunków będą to Indie z Kashmirem, Mongolia i Jezioro Bajkał, wyprawa do Kanady i USA, czy „Tour de Afica”- łącząca RPA, Namibię, Botswanę oraz Zimbabwe. Bliższe nowości, to między innymi, Irlandia, Islandia, grecka Lefkada, Kirgistan oraz 5 super atrakcyjnych programów do Gruzji - także w połączeniu z Iranem, Armenią, Azerbejdżanem oraz Turcją. Na klientów czekają również dodatkowe propozycje do Francji, Niemiec, na Krym oraz Bałkany, a także do Włoch, Hiszpanii, Portugalii i Egiptu. Łącznie, to prawie 200 unikalnych programów, a tym samym najbardziej zróżnicowana oraz najbogatsza oferta objazdowa na rynku.

Rejsy statkami wycieczkowymi
W ofercie pojawi się także po raz pierwszy sekcja rejsów luksusowymi statkami wycieczkowymi - będzie to 5 różnych wypraw m.in. po norweskich fiordach oraz po Morzu Śródziemnym, gdzie statki zawijać będą m.in. do portów Czarnogóry, Chorwacji, Hiszpanii, Włoch, Grecji czy Turcji.

Coś dla rodziców z dziećmi - jeszcze więcej Figloklubów
Rainbow Tours nie zapomina o rodzinach i ich wakacyjnych potrzebach. Z myślą o rodzinnym wypoczynku przygotowano aż 35 Figloklubów (w poprzednim sezonie było ich 27) - klubowych hoteli w basenie Morza Śródziemnego, działających od połowy czerwca do połowy września, w których animacje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych prowadzone są języku polskim.

Pozostałe nowości
Wraz z uruchomieniem sprzedaży na Lato 2014 startują dwa nowe projekty. W pierwszym z nich, dotyczącym wybranych wycieczek autokarowych i funkcjonującym pod nazwą Wycieczki Comfort na turystów czeka wiele dodatkowych udogodnień, takich jak: nocleg tranzytowy podczas wyjazdu i powrotu, mniejsza niż standardowa ilość uczestników, hotele z klimatyzacją, a to wszystko pod opieką jak zawsze starannie dobranych pilotów oraz kierowców. Drugi projekt skierowany jest do osób dorosłych, dla których na wakacjach ważny jest spokój. Dlatego w hotelach dla dorosłych zakwaterowane są osoby powyżej 12, 16 lub 18 lat. Takie obiekty znaleźć można na Costa del Sol, Costa Brava, na Fuerteventurze, Teneryfie, a także na Korfu, Rodos oraz w Hurghadzie.

Dla klientów rezerwujących wakacje do 31 grudnia 2013 przewidziane są specjalne rabaty nawet do 31 procent oraz szereg gwarancji dodatkowych gratis. Klienci rezerwujący z wyprzedzeniem mają również największy wybór ofert i terminów oraz najniższe ceny dla dzieci.

/ Fr / 2013-10-29

Komentarze:


klusia
2013-11-06


Właśnie też widziałam, że Itaka ma już ofertę na wakacje 2014 i niektóre są bardzo w niezłej cenie. Ja planuję Bułgarię lub Maderę.

Fresh
2013-11-01


Tak - warto przejrzeć różne biura i wybrać najlepszą ofertę tylko, że Itaka jeszcze nie sprzedaje Lata 2014.

tripoman
2013-10-31


Jak w biurach podróży pojawiają się oferty na odległe lato to człowiekowi od razu lepiej się robi:) Mimo że dopiero listopad to warto właśnie teraz rezerwować bo można przyoszczędzić i to całkiem niezłą sumkę w zależności od kierunku. Dobrze że długi weekend to jest okazja to przejrzenia katalogu Itaki by coś zarezerwować.

Aby skomentować musisz być zalogowany.

REKLAMA