Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Artykuł

eSKY.pl uruchomiło aplikację mobilną

eSKY.pl uruchomiło aplikację mobilną

Grupa eSky idąc za zmianami panujących trendów oraz przyzwyczajeń swoich klientów na początku roku uruchomiła mobilną wersję swojej strony internetowej, a teraz idąc za ciosem przygotowała aplikację mobilną. Dostępna jest ona zarówno na system Android, jak i IOS, osoby które kupią bilet lotniczy za jej pomocą, otrzymają dodatkowo 20 złotych zniżki.
 

Przy tworzeniu aplikacji moblinej zespół IT Grupy eSKY brał pod uwagę przede wszystkim jej funkcjonalność. Dużą rolę odegrały tu testy użyteczności i kolejne spostrzeżenia, i opinie, pierwszych użytkowników nowopowstałego rozwiązania.

Aplikacja umożliwia rezerwację biletu lotniczego w dowolnym czasie z każdego miejsca na świecie. Jej użytkownicy mają dostęp do ponad 650 linii lotniczych operujących na obszarze całej kuli ziemskiej - w jednym miejscu agregując zarówno połączenia tanich, jak i regularnych przewoźników. Oferta aktualizowana jest w czasie rzeczywistym, a użytkownicy informowani są na bieżąco o najnowszych, dostępnych promocjach. Aplikacja jest przejrzysta i pozwala na szybkie przeprowadzenie rezerwacji, a korzystanie z technologii SSL - Secure Socket Layer, w celu zapewnienia pewnego przekazu danych dotyczących płatności podczas rezerwacji usług, gwarantuje bezpieczeństwo transakcji. Od razu po zakupie użytkownicy otrzymują na telefon potwierdzenie rezerwacji.

/ Fr / 2015-09-04

Komentarze:


Brak komentarzy.


Aby skomentować musisz być zalogowany.

REKLAMA