Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Artykuł
Porada miesiąca: Zobacz jak tanio zarezerwować hotel! >>

Ekskluzywne wakacje na zimę

Ekskluzywne wakacje na zimę

Śnieg, błoto zalegające na ulicach i chłód sprawiają, że myślimy o całkowitej zmianie otoczenia. Posezonowy okres i możliwość wyrwania się choć na chwilę powodują, że rozglądamy się za egzotycznymi miejscami na wypoczynek. Poniżej kierunki i atrakcje, które sprawiają że warto wybrać się zimą na ekskluzywne wakacje.
 

Bajkowy urlop zimą - najlepsze kierunki

Odległe, rajskie okolice mają zagwarantować nam dobrą pogodę i całkowite oderwanie się od codzienności. Gdzie uciec, by zapomnieć się i zregenerować akumulatory na kolejne miesiące?

Wraz ze zbliżającą się zimą, większość rodaków przygotowuje sprzęt do sezonu narciarskiego. Część z nas jednak marzy w tym czasie o odrobinie ciepła i komforcie w egzotycznych warunkach. Wczasy pod palmami wydają się idealną formą ucieczki od nieprzychylnych warunków atmosferycznych i zbyt długich wieczorów. Zamiast obierać azymut na Tatry lub Beskidy, lepiej zdecydować się na luksusowe wycieczki all inclusive w ciepłych krajach. Wśród najbardziej interesujących kierunków w tym sezonie znajdują się:

  • Chile,
  • Meksyk,
  • Karaiby - Jamajka i Kuba,
  • Zanzibar, Mauritius i Seszele w Afryce,
  • azjatyckie Malediwy i Indonezja,
  • wyspy Australii i Oceanii - Hawaje, Polinezja Francuska i Fidżi.

Podróż życia - egzotyka i spokój

Egzotyka ma wiele postaci - jedni rozkoszują się białym, rozgrzanym piaskiem w pobliżu błękitnego oceanu, inni nie mogą doczekać się nepalskich szlaków górskich. Na szczęście nasza planeta jest bogata w różnorodność, w której możemy przebierać wedle naszych upodobań. W zależności od kontynentu i miejsca możemy doświadczać wszelkich kontrastów przyrody - od górskich pasm i pustynnych płaszczyzn, po gorące źródła w pobliżu dżungli.

Niezwykłe krajobrazy to nie tylko szansa na wspaniałe kadry do albumu, ale także chwila na niezakłócone obcowanie z naturą i sobą samym. Po chwili wyciszenia istnieje niepowtarzalna okazja na bliższe poznanie lokalnej społeczności - ich kultury, historii i języka. Egzotyczne lokalizacje, dzięki tropikalnemu klimatowi i możliwości odcięcia się od szarej codzienności pozwalają naładować energię na kolejne miesiące.

Luksusowe wakacje dla wymagających

Decydując się niepowtarzalne, ekskluzywne wczasy, poszukujemy fantastycznej atmosfery i wspomnień zapadających w pamięć na całe życie. Luksusowe wyspy i atole, to nie tylko biały piasek i niezapomniane krajobrazy, ale przede wszystkim niestandardowe okoliczności przebywania blisko natury - wspinaczka po skałach wulkanicznych, nurkowanie w towarzystwie podwodnej fauny, ekstremalne sporty wodne, loty helikopterem, prywatne wyspy i zejścia na plażę, wille unoszące się tuż nad wodą w standardzie all inclusive*****, czy lokalne potrawy przygotowywane bezpośrednio na Twoich oczach przez osobistego kucharza.

Oferty wyjątkowych wyjazdów wakacyjnych pozwalają spełnić najbardziej wyrafinowane oczekiwania. Jeżeli lubimy rozpieszczać nasze podniebienia, z chęcią skorzystamy z degustacji trunków z prywatnych winnic. Osoby szukające słonecznego ciepła wybiorą zakwaterowanie zaraz przy szerokiej plaży, a podróżni ceniący urokliwe krajobrazy zdecydują się na wille na drzewach z widokiem na dżunglę lub hotele usytuowane w pobliżu laguny i górskich szczytów jednocześnie. Natomiast jeśli poszukujesz nowych doświadczeń i przeżyć, to oprócz ekstremalnych sportów czy podwodnej eksploracji turkusowych wód i raf koralowych oraz podziwiania rozgwieżdżonego nieba z własnego basenu - będzie okazja do spotkania lokalnych plemion i doświadczenia ich kultury z dala od popularnych, turystycznych szlaków.

/ Fr /

Komentarze:


Brak komentarzy.


Aby skomentować musisz być zalogowany.

REKLAMA