Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Artykuł
Porada miesiąca: Zobacz jak tanio zarezerwować hotel! >>

Ecco Holiday z ofertą wycieczek lato 2017

Ecco Holiday z ofertą wycieczek lato 2017

Biuro podróży Ecco Holiday wprowadziło do sprzedaży część oferty, jaka będzie dostępna w sezonie letnim. Ceny rozpoczynają się już od 1085 zł za tygodniowy pobyt. Rezerwując wyjazd do końca roku wystarczy wpłacić 10% zaliczki, a dodatkowo każdy klient otrzyma bezpłatnie gwarancję stałej ceny.
 

W ofercie Ecco Holiday inaugurującej sezon letni znajduje się ponad dziesięć kierunków wakacyjnych. Dominują popularne kurorty w Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, na Cyprze i na Malcie. Większość ofert przygotowana została w oparciu o połączenia tanimi liniami. Na wakacje na kluczowym kierunku - Bułgarii - Ecco Holiday zabierze Klientów czarterem.

- Nasz produkt skonstruowany jest na bazie tanich linii, więc to, jakie mamy kierunki w ofercie, od kiedy i z wylotem z jakich miast ściśle związane jest z siatką połączeń największych przewoźników. - mówi Karolina Warzybok, Członek Zarządu Ecco Holiday - Wyjątek stanowi Bułgaria, gdzie od lat czarterujemy samolot, bo póki co na tej destynacji nie ma lepszej alternatywy. Jeszcze parę lat temu nie było innej opcji jak czarter, ale dziś ten trend zupełnie się obrócił dając nam szereg możliwości. Obecna oferta na lato to tylko ich fragment.


Biuro oferuje wyloty z wielu lotnisk lokalnych, niestandardowe długości pobytu, np. 3,4,10 dni, bazę hotelową, którą na bieżąco będzie poszerzać o nowe propozycje oraz konkurencyjne ceny. Koszt tygodniowego wypoczynku na greckich wyspach zaczyna się od 1085 zł. 3 dni na Cyprze to wydatek rzędu 981 zł, a 7 dni kosztuje około 1200 zł. Ceny na Malcie zaczynają się już od 1179 zł, a w Hiszpanii od 1149 zł. Znaczną część oferty Ecco Holiday skoncentrowało na Bułgarii, która w tym roku była najbardziej popularnym kierunkiem w ofercie organizatora. Sprawdzona baza hotelowa, doświadczony zespół na miejscu i atrakcyjne ceny już od 1259 zł/7 dni, powinny przełożyć się na sukces tej destynacji także w następnym roku.

- Wprowadzeniu oferty na kolejny sezon towarzyszą zazwyczaj rozmaite promocje, jednak dopiero przyszłość pozwala zweryfikować, czy faktycznie była to okazja. - dodaje Warzybok - Nie chcemy specjalnie wabić teraz Klientów, bo naszym celem nie jest wygenerowanie jak największego obłożenia poniżej kosztu wytworzenia produktu. Oferujemy dobre ceny, bo takie są obecnie na przeloty w tanich liniach i na hotele z tytułu wczesnej rezerwacji. Inną korzyścią z rezerwacji teraz jest szeroki wybór bazy noclegowej oraz dostępność miejsc w tanich liniach. Kto będzie chciał skorzystać z tych profitów, może zarezerwować wakacje do końca roku wpłacając jedynie 10% zaliczki.

/ Fr / 2016-11-06

Komentarze:


Brak komentarzy.


Aby skomentować musisz być zalogowany.

REKLAMA