Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Artykuł
Porada miesiąca: Zobacz jak tanio zarezerwować hotel! >>

Amerykanie polubili Ryanaira

Amerykanie polubili Ryanaira

Linia lotnicza Ryanair poinformowała o olbrzymim zainteresowaniu swoimi lotami w USA. Ponad milion Amerykanów dokonało rezerwacji lotu tego lata na amerykańskiej stronie internetowej Ryanair.com. To ponad 50% więcej w porównaniu z latem 2015 r.
 

Te rekordowe wyniki sprzedaży na amerykańskiej stronie internetowej Ryanaira zawdzięczamy między innymi możliwości płacenia w dolarach amerykańskich. Z uwagi na tanie loty Ryanaira coraz więcej klientów amerykańskich rezygnuje z podróży pociągiem po Europie, decydując się na latanie Ryanairem.

Najczęściej z usług Ryanaira korzystali mieszkańcy Kalifornii, Nowego Jorku, Florydy, Illinois oraz Teksasu. Najchętniej wybieranymi trasami były Dublin - Edynburg, Ateny - Santorini, Barcelona - Rzym, Frankfurt Hann - Londyn Stansted oraz Dublin - Amsterdam.


- Ponad milion mieszkańców Stanów Zjednoczonych wybrało podróż Ryanairem latem 2016 r. To ponad 50% więcej niż przed rokiem. Te rekordowe wyniki zawdzięczamy utworzeniu naszej amerykańskiej strony internetowej, za pośrednictwm której płatności za bilety można dokonać w dolarach amerykańskich. Amerykanie coraz cześciej rezygnują z podróży kolejowych po Europie i decydują się na loty Ryanairem z uwagi na niskie ceny oraz największą siatkę połączeń w Europie. Nasza amerykańska strona internetowa zyskuje coraz więcej użytkowników umożliwiając Amerykanom zaplanowanie swoich podróży po Europie oraz realizowanie płatności w dolarach amerykańskich. W najbliższych miesiącach na pokładach naszych amerykańskich boeingów, spodziewamy się jeszcze więcej klientów z USA. - powiedział Robin Kiely z Ryanaira.

/ Fr / 2016-10-13

Komentarze:


Brak komentarzy.


Aby skomentować musisz być zalogowany.

REKLAMA